HLEDAT
O panerii
O Panerii
Paneria

Pro váš malý i velký hlad

Paneria - O Panerii

Paneria - O Panerii

Už jste našli jedno místo, kde si pochutnáte na čerstvě mleté voňavé kávě s křupavým croissantem, kde si koupíte do ruky svačinku plnou vitamínů a kam si odběhnete na rychlý výživný oběd? My je máme. Síť prodejen Paneria Paul je přesně to, co hledáte.

Křupavé bagety lákavě naplněné lahůdkami, chlebíčky, co k Čechům prostě patří, svěží saláty plné vitamínů, kosmopolitní pizzy a quiche , roztomilé kanapky na malý hlad a dlouhé schůze, panininy, bagely a quesadillas světového významu … to vše tu připravujeme s láskou, přesně podle vyzkoušených receptur a z těch nejkvalitnějších a nejčerstvějších surovin.

Bude sladká tečka? Ale jistě, tartaletky, panna cotta, tiramisu a skvělé dorty, jsou trendy a … prostě MŇAM.

Myslíme samozřejmě i na pitný režim. Čerstvě vymačkané šťávy, několik druhů kávy a vybrané čaje jsou vždy připraveny. A nalijme si čistého vína, ať už je to Veltlín, Ryzlink nebo Svatovavřinecké.

Stavte se u nás cestou a nechte si naservírovat nějakou z našich dobrot s úsměvem. Nebo nám pošlete objednávku a jsme u vás s nákladem chutí, ať už jste v parku na pikniku, nebo v práci zahlceni úkoly.

Nákupní řád

O Panerii

Ozvěte se
info@paneria.cz
Pracujte pro Panerii

Jste komunikativní, máte týmového ducha a rád/a se učíte novému? Staňte se součástí stále se rozšiřujícího týmu Paneria!

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Více informací

Rozumím